Nutriční poradenství

Specializujeme se na nutriční poradenství pod lékařským dohledem.

Toto výživové poradenství je pro klienty, co chtějí mít zdravé stravování, chtějí zdravě zhubnout, naučit se správně jíst a zbavit se zdravotních obtíží spojených se stravou. Ale také pro všechny klienty s různými dietními opatřeními – jako různá intolerance (lepek, laktóza, kasein, histamin, FODMaps apod.). Zaměřujeme se na jakoukoli nemoc a podporu léčby stravou. Součástí poradenství je i zdravotní poradenství, které se zaměřuje na doporučení na vyšetření a možnostech léčby. V neposlední řadě je zde i doplňkové pohybové poradenství.

Co všechno obsahuje balíček „Nutriční poradenství“?

  • vstupní dotazník ohledně současného stavu stravování, návyků a zdraví,
  • vstupní online konzultace cca 45-60 min, kdy získáte již první doporučení ohledně vašeho zdravotního stavu,
  • Na každý týden stravovací plán (vč. pohybového, zdravotního plánu a souhrnu informací z online konzultace). První plán získáte do 48 hodin po první konzultaci,
  • Po každým týdnu konzultace e-mailem – každý týden zpětná vazba na stravovací plán,
  • zodpovězení jakýchkoliv vašich dotazů během všedních dnů do 2 hodin (vyjma nočních hodin),
  • v případě potřeby žádanky na odběr krve.

Celkově tedy například u měsíčního balíčku jde o 4 plány a 4 emailové konzultace a 1 online konzultaci.

Jak konzultace probíhá?
Vyplníte formulář ohledně zdravotního stavu, současného stravování, hubnutí apod. Následně proběhne online konzultace během níž si projdete dotazník, základní informace a doporučení. Poté Vám do 48h
bude zaslán stravovací plán na první týden ( vč pohybového, zdravotního plánu a souhrnu informací z online konzultace). Pokud bude potřeba, lze zaslat i žádanky na odběr krve apod.
Po prvním týdnu následná konzultace e–mailem a zhodnocení plánu (co by šlo změnit, jak jste spokojená, jak se cítíte…) Poté dostanete plán na další týden a to samé se bude opakovat.
Není problém sestavit plán i podle speciálního požadavku klienta, jako například noční pracovní režim apod.

Nově se zaměřujeme i na farmakologickou léčbu přípravkem GLP-1.

Výživový a zdravotní plán na 1 měsíc ( Komplexní výživové a zdravotní poradenství – vstupní konzultace, zhodnocení celkového stavu, sestavení jídelníčku, pohybového plánu, nepřetržitá online konzultace)

Výživový a zdravotní plán na 3 měsíce ( Komplexní výživové a zdravotní poradenství – vstupní konzultace, zhodnocení celkového stavu, sestavení jídelníčku, pohybového plánu, nepřetržitá online konzultace)

Výživový a zdravotní plán na 6 měsíců ( Komplexní výživové a zdravotní poradenství – vstupní konzultace, zhodnocení celkového stavu, sestavení jídelníčku, pohybového plánu, nepřetržitá online konzultace)

Součástí programu je i doporučení dalšího zdravotního programu – vyšetření specialistou, odběru krve a samozřejmě výstupní dokumentace.

 

O nás

MUDr. Kateřina Hrazdírová – nutriční poradce

  • Lékař ( absolvent 1. lékařské fakulty UK v Praze, neurolog)
  • Zkušenosti s vzděláváním a stážemi v Německu, Thajsku
  • Člen České lékařské komory
Více informací